Ocenění

  • Ocenění Česká hlava 2013 pro Romana Pavelu a přírodní přípravek Rock Effect

Ve vysílání hlavních Událostí na ČT1 18.11.2013 proběhla reportáž o udílení ceny ministra životního prostředí ČR - Česká hlava 2013. Česká hlava je prestižní ocenění udělované od roku 2002 českým vědcům za jejich činnost. Mnohdy bývá označována jako „česká Nobelovka“.

Odborná porota vybrala jako vítěze Ing. Romana Pavelu. Tedy osobnost, se kterou AGRO CS dlouhodobě spolupracuje na vývoji nových přípravků pro ekologické zemědělství a zahrádkaření. Tuto cenu Ing. Pavela převzal za patentovaný přípravek, který již několik let dodáváme na trh pod označením ROCK EFFECT. Tento unikátní pomocný přípravek na ochranu rostlin si za dobu své existence nachází stále více spokojených zákazníků a jsme velmi potěšeni, že jeho kvalitu ocenila i odborná porota prestižní soutěže.

Ing. Romanu Pavelovi děkujeme za dosavadní spolupráci a těšíme se na uvedení na trh dalších přípravků, které pochází z jeho hlavy. Zákazníci podobné přípravky budou nacházet především v řadě AGRO NATURA, která tímto oceněním získává punc vysoké kvality.

Reportáž z Událostí je možné shlédnout na tomto odkazu.

 

  • Čtenáři Receptáře doporučují

Již od roku 2009 pravidelně probíhá jedinečný průzkum spokojenosti a oblíbenosti značek výrobků, které používají čtenáři časopisu Receptář ve své domácnosti, dílně nebo při práci na zahradě. Průzkum je realizován formou dotazníkového šetření s otevřenými otázkami a týká se 20 různých kategorií

Je nám ctí, že jsme dostali důvěru spotřebitelů, a získali již po šesté 1. místo v kategorii "Zahradní hnojivo".

Poprvé v historii soutěže jsme v ročníku 2015 získali také 1. místo v kategorii "Zahradní substráty", a to s výrobkem AGRO Zahradnický substrát! 

 Děkujeme za důvěru vám spotřebitelům.