actual_HP_vcela_agrocs_edited_edited.jpg

Kontakty divize Zahradní

PORADNA

Své dotazy ohledně pěstování a výrobků směřujte k našim odborníkům:  poradna@agrocs.cz

 

divize ZAHRADNÍ 

 

Ředitel divize                         

Jaroslav Zítko

+420 491 457 156

zitko.j@agrocs.cz

Obchodně-marketingový ředitel HOBBY programu   

Vít Lauermann

+420 731 686 414

lauermann@agrocs.cz

Vedoucí manažer PROFI programu

Ing. Kamil Pečenka

+420 739 570 171

pecenka@agrocs.cz

Výrobní ředitel             

Ing. David Micák

+420 491 457 149

micak@agrocs.cz

Technolog             

Ing. Josef Vydlák

+420 732 742 048

vydlak@agrocs.cz

Manažer logistiky

Tomáš Zítko

+420 604 255 999

zitko.t@agrocs.cz

Vedoucí střediska Smiřice          

Martin Štěpán

+420 603 485 741

stepan@agrocs.cz

Vedoucí střediska Bezděkov  

Ing. Petr Lofelmann

+420 602 612 332

lofelmann@agrocs.cz

Ekonom   

Ing. Vladimír Kozel

+420 734 358 263

kozel@agrocs.cz

Obchod HOBBY

Manažer pro markety                         

Radek Zítko

+420 731 406 772

zitko.r@agrocs.cz

Manažer pro markety

Luděk Habarta

+420 731 619 064

habarta@agrocs.cz

Manažerka pro nezávislý trh

Tamara Jansová

+420 603 725 082

jansova@agrocs.cz

Region Východní Čechy

Romana Hladíková

+420 603 812 951

hladikova@agrocs.cz

Region VČ - ambulantní prodej

Rudolf Gron

+420 604 220 893

gron@agrocs.cz

Region Severní Čechy  

Jiří Čejka

+420 604 207 004

cejka@agrocs.cz

Region Západní Čechy

Jiří Kadlec

+420 603 530 070

kadlec@agrocs.cz

Region Praha a Střední Čechy

Martina Václavíková Zeťová

+420 737 672 188

zetova@agrocs.cz

Region Jižní Čechy

Ing. Luděk Kaňovský

+420 734 236 330

kanovsky@agrocs.cz

Region Severní Morava

Ing. Vít Kolarčík

+420 603 530 072

kolarcik@agrocs.cz

Region Jižní Morava

Petr Klauda

+420 603 530 071

klauda@agrocs.cz

Příjem objednávek HOBBY

Lucie Zítková

+420 491 457 125

zitkova.lucie@agrocs.cz

Příjem objednávek HOBBY

Šárka Konvalinková

+420 491 457 140

konvalinkova.sarka@agrocs.cz

Příjem objednávek HOBBY

Hana Nasavrcká

+420 491 457 190

nasavrcka@agrocs.cz

Příjem objednávek HOBBY + reklamace

Pavla Jirásková

+420 491 457 173

jiraskova@agrocs.cz

Obchod PROFI

Fotbalová hřiště

Aleš Jakl

+420 731 598 199

jakl@agrocs.cz

Fotbalová hřiště

Bc. Petr Freiberg

+420 605 205 058

freiberg@agrocs.cz

Golfová hřiště

Miloslav Trojan

+420 731 134 131

trojan@agrocs.cz

Zahradní a parkové realizace

Marcela Barešová

+420 731 531 798

baresova@agrocs.cz

Zahradní a parkové realizace

Bc. Martin Vítek

+420 731 670 274

vitek@agrocs.cz

Pěstitelský program

Ing. Jiří Valtera

+420 603 812 952

valtera@agrocs.cz

Pěstitelský program

Petr Stehlík

+420 739 529 711

stehlik@agrocs.cz

Zelené střechy

Jiří Bulajcsik

+420 734 139 645
bulajcsik@agrocs.cz

Příjem objednávek Trávníkový program

Jana Cohornová

+420 491 457 226

cohornova.jana@agrocs.cz

Příjem objednávek Pěstitelský program  

Lenka Jonešová

+420 491 457 186

jonesova@agrocs.cz

Fakturace, referentka exportu

Bc. Dita Hlaváčková

+420 731 131 467, 491 457 224

hlavackovad@agrocs.cz

Business Development Export

Nika Jackuliaková

+33 637 3367 28

nika@agrocs.cz