Divize Petfood

Motto "Dělejme svět krásnější" provází veškeré konání společnosti AGRO CS a.s.. A protože krásných zahrad jsme na svět přivedli už spoustu, a dost možná ji od nás máte i vy, nastal čas na další krok.

V roce 2018 jsme koupili firmu Jeseničan sídlící ve Velké Jesenici, co by kamenem dohodil od našeho sídla v Říkově. Jeseničan se zabýval výrobou krmiva pro domácí mazlíčky, zejména pro psy a kočky. Krok to byl přitom velmi logický. Domácí mazlíčci přeci tvoří nedílnou součást nejedné krásné zahrady a domácí pohody. A když si prvotřídní péči zaslouží vaše květiny a trávník, zaslouží si ji zcela nepochybně i vaši čtyřnozí miláčci.

Tak začala další kapitola naší společné cesty - divize Petfood a její vlajková loď, nabídka poctivého krmiva GRAND.

GRAND na ničem nešetřítak zní naše motto.

GRAND nevěří na náhražky, umělé konzervanty a dochucovadla, protože to umí dnes kdekdo. Vyrobit ale skutečně plnohodnotné krmivo z přírodních surovin, které chutná, je zdravé a přináší radost, to už je kumšt.

Krmivo GRAND vyrábíme ve vlastních prostorách přímo v České republice, díky čemuž máme stoprocentní kontrolu nad kvalitou používaných surovin.

Rozhodli jsme se jít cestou monoproteinové receptury. Co si pod tím představit? V praxi to, že bílkoviny pocházejí vždy z jednoho druhu čerstvého masa – rybího, kuřecího nebo hovězího. Sto lidí, sto chutí, říká staré české přísloví. U psů a koček platí totéž. Někteří snědí vše, někteří jsou naopak vybíravější. A právě těmto gurmánům se dokážeme zavděčit.

Nejde ale zdaleka jen o mlsné jazýčky. Některá zvířata trpí alergií na určitý druh bílkovin, na sóju či na lepek a používání nekvalitního krmiva u nich vede k velkým zdravotním obtížím. Přitom se těmto problémům dá tak snadno předejít! Díky naší monoproteinové receptuře přesně víte, čím svého fešáka krmíte. Ten se vám za to odvděčí svou nehynoucí láskou a spokojeností.

GRAND je zkrátka to pravé pro páníčka, který je sám grand a skoro dokonalé pro něj je výmluva, nikoliv odpověď.