top of page
dog-4390885_1920_edited.jpg

divize

PETFOOD

GRAND na ničem nešetří

Domácí mazlíčci tvoří nedílnou součást nejedné krásné zahrady a domácí i rodinné pohody. A když si prvotřídní péči zaslouží vaše květiny a trávník, zaslouží si ji zcela nepochybně i vaši čtyřnozí miláčci. A právě takovou péči jim dává vlajková loď divize Petfood - poctivé krmivo GRAND.

 

GRAND na ničem nešetří.

Tak zní motto naší značkové řady krmiv.

GRAND nevěří na náhražky, umělé konzervanty ani dochucovadla. Je to skutečně plnohodnotné krmivo z přírodních surovin, které chutná, je zdravé a přináší radost.

 

Krmivo GRAND vyrábíme ve vlastních prostorách přímo v České republice, díky čemuž máme stoprocentní kontrolu nad kvalitou používaných surovin. Nabídka je speciální v tom, že se jedná o monoproteinové receptury. Bílkoviny pocházejí vždy z jednoho druhu čerstvého masa – rybího, kuřecího nebo hovězího. "Sto lidí, sto chutí" platí i u psů a koček. Někteří snědí vše, jiní jsou vybíravější. A právě těmto gurmánům se dokážeme zavděčit. Některá zvířata trpí alergií na určitý druh bílkovin, na sóju či na lepek a používání správného krmiva předchází zdravotním obtížím.

 

GRAND je zkrátka to pravé pro páníčka, který je sám grand a skoro dokonalé pro něj je výmluva, nikoliv odpověď.

 

Více o krmivech GRAND

 

KONTAKT

petfood kontakt

Poradenství oblast Čechy
Ing. Nela Šťastná
+420 734 767 859
stastnan@agrocs.cz

Poradenství oblast Čechy a zahraničí
Mgr. Kateřina Pospíchalová
+420 732 228 822
pospichalova@agrocs.cz

Fotogalerie

bottom of page