E-shop

V posledních dvou letech se zvýšil zájem spotřebitelů nakupovat sortiment pro péči o rostliny také v internetových  obchodech. Přece jen  času zajít do kamenného obchodu je pro některé z nás čím dál méně – a přes to zahradničení máme rádi a chceme se mu věnovat naplno. Proto nabízíme možnost on-line nákupu i u nás.

E-shop megazahrada.cz není jen tak obyčejný. Kromě klasické možnosti „nakoupit“ zde najdete i možnost „poradit se“ a najít si tipy, co je pro kterou rostlinu doma i na zahradě nejvhodnější. Dočtete se pěstební postupy, můžete shlédnou návodná videa z naší vlastní produkce či podiskutovat ve fóru. Děláme vše pro to, aby se e-shop stal výkladní skříní našich výrobků, kde se dozvíte co nejvíce informací o všech našich výrobcích.

Pěstební postupy jsou vždy odzkoušené, stejně jako jsou ověřeny účinky všech produktů, které zde doporučujeme. Více jak dvacetiletá úspěšná historie naší společnosti spolu se zkušeností získanou na trzích Evropy je zárukou, že výrobky opravdu plní to, co deklarují a patří na špičku nabídky dostupné na trhu.