top of page
actual_HP_vcela_agrocs_edited_edited.jpg

Pro „“ bylo nalezeno 26 položek

 • Pozvánka na Den otevřených dveří firmy ZEAS Podorlicko a.s.

  Zveme Vás na Den otevřených dveří našeho dlouholetého obchodního partnera, firmy ZEAS Podorlicko a.s.. Užijete si spoustu zábavy, je připraven bohatý program, naučné prohlídky a skvělé koncerty! A my budeme u toho... Kdy? 28. června 2024 Kde? Trnov 99 Více informací se dozvíte na pozvánce níže. Těšíme se na Vás!

 • Pozvánka na Den otevřených dveří ZOPOS a.s.

  Zveme Vás na Den otevřených dveří našeho dlouholetého obchodního partnera, firmy ZOPOS a.s., která letos slaví 30 let! Užijete si spoustu zábavy, je připraven bohatý program, naučné prohlídky a můžete soutěžit o super ceny! A my budeme u toho... Kdy? 14. června 2024 Kde? Mléčná farma Svídnice Více informací se dozvíte na pozvánce níže. Těšíme se na Vás!

 • Solární budoucnost v AGRO CS - spuštění FVE

  Společnost AGRO CS a.s. realizovala projekt výstavby FVE na střeše průmyslového objektu, jejímž cílem je navýšit výrobu elektrické energie z obnovitelných zdrojů a s jejich pomocí optimalizovat zajištění elektrické energie pro vlastní podnikatelskou činnost v závodě Říkov. Solární elektrárna má výkon necelých 349 kWp, což představuje v ročním optimálním souhrnu přibližně 350 MWh elektrické energie z obnovitelných zdrojů. Závod v Říkově je první z několika budovaných FVE v dalších našich podnicích. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

 • Právě vyšlo nové číslo magazínu Dobrý den

  Po roční pauze je tu opět nové číslo firemního magazínu Dobrý den a je plný novinek a zajímavých informací nejen ze světa zahradničení! :) Dozvíte se novinky ze všech našich 4 divizí, představíme vám obchodního partnera Mountfield i výrobního ředitele společnosti AGRO CS a nechybí ani mediální kampaně a odborové informace. Jako bonus máme anketu s hlasováním o případném novém logu skupiny AGRO CS. Časopis si můžete přečíst na odkaze níže.

 • Pronájem kancelářských prostor v areálu AGRO CS v České Skalici

  Nabízíme pronájem velkých kancelářských prostor přímo v areálu AGRO CS V Lukách, na adrese Nyklíčkova 107, Česká Skalice. Celková výměra 131 m² se nachází v 2. nadzemním patře. V rámci těchto prostorů naleznete 4 místnosti o velikosti 1 x 25 m², 2 x 35 m² a 1 x 36 m². Součástí nájmu je užívání kuchyňky, WC, umyvárny, chodby a schodiště (není zahrnuto v celkové výměře patra). Po dohodě možné vybavit nábytkem. Parkování je před budovou. Vratná kauce ve výši 2 nájmů. Vážným zájemcům doporučujeme prohlídku! Více informací najdete v tomto inzerátu.

 • Prodej substrátů za zvýhodněné ceny v areálu AGRO CS

  Od 22. března bude opět spuštěn tradiční prodej substrátů za zvýhodněnou cenu, a to v areálu firmy AGRO CS V Lukách (Bezručova 107). KDE KOUPÍTE? Vrátnice v areálu AGRO CS „V LUKÁCH“ v České Skalici. KDY OPĚT ZAČÍNÁME? Pátek 22. března 14:00 – 17:00 Sobota 23. března 08:00 - 12:00 Prodejní doba o Velikonocích: Pátek 29. března 08:00 – 12:00 Sobota 30. března 08:00 - 12:00 Poté každý pátek a sobotu v uvedené časy do vyprodání zásob. CENA? 2 Kč/litr ZÁSADY PRODEJ SUBSTRÁTŮ: 1. Do areálu budou vpuštěni maximálně 3 zákazníci najednou. 2. Platba je možná pouze bezhotovostně – platební kartou. 3. Zákazníci budou používat vozíky pro výběr substrátů. 4. Zákazníci se budou řídit pokyny obsluhy. 5. Doklad o platbě pouze na vyžádání.

 • Jarní číslo firemního časopisu

  Po roční pauze je tu opět nové číslo firemního magazínu Dobrý den a je plný novinek a zajímavých informací nejen ze světa zahradničení! :) Dozvíte se novinky ze všech našich 5 divizí, představíme vám obchodního partnera New Visit i neotřelou zálibu našeho konstruktéra ze Strojírenské divize a nechybí ani celofiremní projekty a odborové informace. Časopis si můžete přečíst na odkaze níže. JARNÍ ČÍSLO MAGAZÍNU KE STAŽENÍ:

 • Prodejní doba substrátů během Velikonoc

  Tradiční prodej substrátů v areálu firmy AGRO CS (Bezručova 107, Česká Skalice) bude i během velikonočních svátků, a to následující den: • Pátek - 7. dubna 08:00-12:00 • Sobota - 4. dubna 08:00-12:00 Následující víkend opět při původní otevírací době, až do vyprodání zásob. Pátek - 14:00-17:00 Sobota - 08:00-12:00 CENA? 2 Kč/litr ZÁSADY PRODEJ SUBSTRÁTŮ: 1. Do areálu budou vpuštěni maximálně 3 zákazníci najednou. 2. Platba je možná pouze bezhotovostně – platební kartou. 3. Zákazníci budou používat vozíky pro výběr substrátů. 4. Zákazníci se budou řídit pokyny obsluhy. 5. Doklad o platbě pouze na vyžádání.

 • Osvědčení o produkci obalů za rok 2022

  Nejen prací s našimi výrobky společně "děláme svět krásnější". Společnost AGRO CS a.s. se chová odpovědně k životnímu prostředí a šetrně hospodaří s obaly, čímž přispívá ke snížení produkce skleníkových plynů. Aktivně se účastníme systému sdruženého plnění povinností zpětného odběru a využití odpadů z obalů, který zajišťuje EKO-KOM a.s. v rámci programu úspory emisí.

 • Den otevřených dveří k rozkvetlému komínu

  Zveme vás na Den otevřených dveří v areálu V Lukách za příležitosti představení rozkvetlého komína opravdu zblízka! Přijďte si prohlédnout, vyfotit či se dozvědět více o našem unikátním rozkvetlém komíně. Těšíme se na vás již v sobotu 10. září! :)

 • AGRO CS na veletrhu Flora Olomouc

  Ve dnech 21. až 24. dubna se koná jarní etapa veletrhu Flora Olomouc, které se AGRO CS pravidelně účastní. Navštivte náš stánek v 1.patře a nakupte své oblíbené výrobky značky AGRO za výhodné ceny! Více informací naleznete na https://www.flora-ol.cz/akce/flora-olomouc-2022-jarni-etapa.

 • Vánoční číslo firemního magazínu

  Pojďte se s námi ohlédnout za rokem 2021, co všechno se ve firmě událo... Nové číslo časopisu Dobrý den se věnuje například rozšíření kompostárny v Jaroměři, konkrétně zvětšení kompostovací plochy, a to o cca 2 500 m2. Opět jsme vyzpovídali dalšího obchodního partnera, tentokrát pana Luďka Štarka, který s námi spolupracuje již od roku 1999. Ke konci roku jsme představili dva nové významné výrobky, a to černozemní substráty a kompaktovaný Cererit Hobby Gold. Právě kompaktování se týká i nová kompaktovací linka, která je jediná svého druhu v Evropě. Dále magazín představuje naše rašeliniště v Litvě, nové skladovací prostory v areálu V Lukách a aktuality z prostředí strojírenské divizi. Také v nejmladší divizi Petfood se toho letos událo spoustu nového, o tom a mnohem více informací se dočtete v novém čísle níže.

bottom of page