Co je nového...

Ocenění Česká hlava 2013 pro Romana Pavelu a přírodní přípravek Rock Effect
20. 11. 2013

Ve vysílání hlavních Událostí na ČT1 18.11.2013 proběhla reportáž o udílení ceny ministra životního prostředí ČR - Česká hlava 2013. Česká hlava je prestižní ocenění udělované od roku 2002 českým vědcům za jejich činnost. Mnohdy bývá označována jako „česká Nobelovka“.

Odborná porota vybrala jako vítěze Ing. Romana Pavelu. Tedy osobnost, se kterou AGRO CS dlouhodobě spolupracuje na vývoji nových přípravků pro ekologické zemědělství a zahrádkaření. Tuto cenu Ing. Pavela převzal za patentovaný přípravek, který již několik let dodáváme na trh pod označením ROCK EFFECT. Tento unikátní pomocný přípravek na ochranu rostlin si za dobu své existence nachází stále více spokojených zákazníků a jsme velmi potěšeni, že jeho kvalitu ocenila i odborná porota prestižní soutěže.

Ing. Romanu Pavelovi děkujeme za dosavadní spolupráci a těšíme se na uvedení na trh dalších přípravků, které pochází z jeho hlavy. Zákazníci podobné přípravky budou nacházet především v řadě AGRO NATURA, která tímto oceněním získává punc vysoké kvality.

Reportáž z Událostí je možné shlédnout na tomto odkazu.