Co je nového...

FLORA Olomouc 2016
21. 04. 2016

I letos se AGRO CS účastní jarní etapy výstavy Flora Olomouc. Návštěvníci si zde mohou na vlastní oči prohlédnout a zakoupit vybraný sortiment toho nejlepšího pro zahrádku.

Ve dnech 21. - 24. dubna 2016 se koná nejstarší a nejproslulejší akce roku pro všechny floristy a milovníky zahradničení. Letošní ročník výstavy Flora Olomouc se nese v duchu oslav 700 let narození otce vlasti Karla IV., který z českých zemí vytvořil kvetoucí zahradu Evropy vrcholného středověku.
Kromě tradičních květinových dekorací se tak návštěvníci dočkají i výzdoby v dobovém stylu (nádvoří, reprezentační sál, krčma, klenotnice, alchymistická laboratoř, aj.). Nechybí ani bohatý doprovodný program, hudební vystoupení, floristická soutěž, přehlídky prací Svazu květinářů a floristů ČR, Českého zahrádkářského svazu a dalších domácích i zahraničních zahradníků a pěstitelů.
Součástí výstavy jsou i oblíbené Jarní zahradnické trhy na kterých se prezentují firmy se svou zahradní technikou, pomůckami pro zahradničení, sazenicemi, semínky a samozřejmě nechybí ani kvalitní české substráty a hnojiva od AGRO CS.